fbpx

Witam w strefie nauczyciela Konkursu Matematycznego “NovaMath 2019”!

Cieszę się, że zainteresowała Was nasza inicjatywa. Poprzez ten konkurs chcemy nie tylko sprawdzić wiedzę uczniów w skali całego kraju, ale także upewnić się, że program nauki matematyki spełnia najwyższe standardy. Dlatego, oprócz nagród dla uczestników, chcielibyśmy wyróżnić szkoły i kadrę dydaktyczną.

Życzę powodzenia!


Prezes NovaMath

Drodzy Nauczyciele!

Uruchomiliśmy już możliwość wypełniania testów w konkursie NovaMath 2019. W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć kilka ważnych kwestii:

  • zapisy wciąż trwają, możecie zatem zgłaszać uczniów aż do 8 maja. Ci uczniowie mogą podejść do testu w późniejszym terminie;
  • NovaMath 2019 nie ma konkretnej daty – test może zostać wypełniony dowolnego dnia roboczego, w godzinach 10:00-15:00. To Wy decydujecie, kiedy przeprowadzić go w swojej szkole lub klasie, tak długo, jak będzie to przed 17 maja;
  • jeśli chcielibyście, żeby Wasi uczniowie wypełnili test poza tymi ramami czasowymi, prosimy o kontakt pod adresem konkurs@novamath.edu.pl;
  • pamiętajcie, że musicie nadzorować wypełnianie testu przez uczniów. Ponieważ dostęp do testu jest jednorazowy, nie zalecamy zamykania okna przeglądarki, w której będzie rozwiązywany. Polecamy rozwiązywanie go w jednej ze standardowych przeglądarek lub przy pomocy aplikacji na tablet. Możliwe jest również rozwiązanie go na telefonie, ale ze względu na różnorodność modeli, nie możemy zagwarantować prawidłowego działania formularza.

I to już wszystko! Wybierzcie dzień i godzinę, kiedy chcecie, aby Wasi uczniowie rozwiązali test, i pozostaje jedynie czekać na wyniki!

KONKURS W LICZBACH

Ile nas już jest?

0

Miast bierze udział

0

Nauczycieli zgłosiło swoich uczniów

0

Uczestników konkursu

0

Szkół bierze udział w rywalizacji

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs matematyczny „NovaMath 2019” jest dedykowany dla dzieci szkoły podstawowej w klasach od 3 do 8 oraz dla młodzieży 3 klasy gimnazjum i w liceum.

Oprócz koleżeńskiej rywalizacji między rówieśnikami, uczniowie mogą zdobyć upominki dla całej klasy i szkoły, a i nauczyciele mają szansę na nagrody. Każdy nauczyciel otrzymuje jeden punkt za każdego zgłoszonego uczestnika konkursu, plus 10 punktów za każdego ucznia, który przejdzie do finału. Nie ma też obaw o notatki – punkty są automatycznie podliczane na profilu nauczyciela. Po zakończeniu rundy finałowej można je wymienić na nagrody z naszego katalogu. Bilety do teatru, vouchery do salonów Empik, smartwatche, markowe pióra, ekspresy do kawy, tablety czekają na Was, a na Waszą szkołę – 32-calowy telewizor!

Dlaczego warto zgłosić uczestników?

Konkurs „NovaMath 2019” to rywalizacja między uczniami z całego kraju. Dzięki internetowemu etapowi szkolnemu wyniki są dostępne natychmiast – nauczyciel od razu widzi, jak wiedza i umiejętności jego uczniów plasuje się na tle całego kraju.

Nasz konkurs to doskonałe narzędzie do sprawdzenia wiedzy przed testami kończącymi etapy edukacji oraz przed maturą, bo opracowaliśmy pytania w oparciu o aktualny program nauczania w polskich szkołach.

Jak przeprowadzić konkurs w szkole?

Drodzy Nauczyciele, poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad przeprowadzania konkursu NovaMath 2019:

  1. Uczniowie mogą rozwiązywać konkurs z użyciem ich unikalnych loginów i haseł. To Wy, Nauczyciele, decydujecie, w jaki dokładnie dzień uczniowie podejdą to testu. Platforma jest otwarta w dni powszednie w godzinach 10:00-15:00, aż do 17 maja.
  2. Swoje loginy i hasła uczniowie otrzymają od razu po dodaniu przez Nauczyciela. Dzięki czemu natychmiast zyskują dostęp do testu próbnego.
  3. Wpłaty za test konkursowy, która wynosi 9 zł, można dokonać w dowolnym momencie przed dniem, w którym konkurs ma być przeprowadzony. Nie jest konieczne dokonanie wszystkich wpłat jednocześnie.
  4. Uczniowie mogą rozwiązywać test na komputerach stacjonarnych, laptopach lub tabletach. Nie możemy zagwarantować poprawnego działania platformy na telefonach komórkowych.
  5. Uczniowie muszą rozwiązywać test pod nadzorem nauczyciela.
  6. Od momentu rozpoczęcia testu, system sam odlicza czas do jego zakończenia. Platforma zamknie test automatycznie po upływie czasu przeznaczonego na rozwiązanie testu.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

W razie problemów technicznych nasi konsultanci z chęcią pomogą przy zgłoszeniu.