fbpx

Witamy w strefie nauczyciela Konkursu Matematycznego “NovaMath 2020“!

Cieszymy się, że zainteresowała Państwa nasza inicjatywa. Poprzez ten konkurs chcemy nie tylko sprawdzić wiedzę uczniów w skali całego kraju, ale także upewnić się, że program nauki matematyki spełnia najwyższe standardy.

Dlatego, oprócz nagród dla uczestników, chcielibyśmy wyróżnić również szkoły oraz ich kadrę dydaktyczną.

Życzymy powodzenia! 🙂


Zespół NovaMath

Drodzy Nauczyciele!

Możecoie już rejestrować Waszych Uczniów w naszym konkursie. Natomiast od 9 marca 2020 r. do 13 marca 2020 r. uruchamiamy dla nich na naszej platformie możliwość wypełniania testów online w konkursie “NovaMath 2020“.

W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć Wam kilka ważnych kwestii:

  • Możecie zgłaszać uczniów do konkursu, od 1 grudnia 2019 r., aż do 8 marca 2020 r.
  • W NovaMath 2020 To Wy decydujecie, kiedy i gdzie przeprowadzić konkurs (w podanym powyżej przedziale czasowym).
  • Pamiętajcie, że musicie nadzorować wypełnianie testu przez uczniów. Ponieważ dostęp do testu jest jednorazowy, nie zalecamy zamykania okna przeglądarki, w której będzie rozwiązywany. Polecamy rozwiązywanie go w jednej ze standardowych przeglądarek lub przy pomocy aplikacji na tablet. Możliwe jest również rozwiązanie go na telefonie, ale ze względu na różnorodność modeli, nie możemy Wam zagwarantować prawidłowego działania formularza.

I to już wszystko! 🙂

Wybierzcie dzień i godzinę, kiedy chcecie, aby Wasi uczniowie rozwiązali test, i pozostaje jedynie czekać na wyniki!

KONKURS W LICZBACH

Ile nas już jest?

0

Miast bierze udział

0

Nauczycieli zgłosiło swoich uczniów

0

Uczestników konkursu

0

Szkół bierze udział w rywalizacji

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs matematyczny „NovaMath 2020” jest dedykowany dla dzieci szkoły podstawowej w klasach od 3 do 8 oraz dla młodzieży 3 klasy gimnazjum i w liceum.

Dlaczego warto zgłosić uczestników?

Konkurs „NovaMath 2020” to rywalizacja między uczniami z całego kraju. Dzięki internetowemu etapowi szkolnemu wyniki są dostępne natychmiast – nauczyciel od razu widzi, jak wiedza i umiejętności jego uczniów plasuje się na tle całego kraju.

Nasz konkurs to doskonałe narzędzie do sprawdzenia wiedzy przed testami kończącymi etapy edukacji oraz przed maturą, bo opracowaliśmy pytania w oparciu o aktualny program nauczania w polskich szkołach.

Jak przeprowadzić konkurs w szkole?

Drodzy Nauczyciele, poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad przeprowadzania konkursu NovaMath 2020:

  1. Uczniowie mogą rozwiązywać konkurs z użyciem ich unikalnych loginów i haseł. To Wy, Nauczyciele, decydujecie, w jaki dokładnie dzień uczniowie podejdą to testu.
  2. Wpłaty za test konkursowy (I i II etap), która wynosi 14 zł, można dokonać w dowolnym momencie przed dniem, w którym konkurs ma być przeprowadzony. Nie jest konieczne dokonanie wszystkich wpłat jednocześnie.
  3. Uczniowie mogą rozwiązywać test na komputerach stacjonarnych, laptopach lub tabletach. Nie możemy jednak zagwarantować poprawnego działania platformy na telefonach komórkowych.
  4. Uczniowie muszą rozwiązywać test pod nadzorem nauczyciela.
  5. Od momentu rozpoczęcia testu, system sam odlicza czas do jego zakończenia. Platforma zamknie test automatycznie po upływie czasu przeznaczonego na rozwiązanie testu.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

W razie problemów technicznych nasi konsultanci z chęcią pomogą przy zgłoszeniu.