fbpx

Szanowni Państwo,

W dniu 06.06.2019r. odbył się FINAŁ I Edycji Konkursu Matematycznego NovaMath2019. Uczestnicy rozwiązywali test finały w Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie. A w czasie oczekiwania na ogłoszenie wyników czas wypełniały im warsztaty i atrakcje przygotowane przez Planetę Robotów.

RANKING FINAŁOWY I edycji Konkursu Matematycznego NovaMath 2019

Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP3 Jan F. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM MACIEJA ALEKSEGO DAWIDOWSKIEGO ALKA
2 SP3 Hanna J. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaczorowie
3 SP3 Kacper Z. Szkoła Podstawowa im. ks.mjr F. Łuszczki
4 SP3 Zuzanna Ł. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W DYCHOWIE
5 SP3 Gabriela M. ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W DYCHOWIE
6 SP3 Oliwier P. PRYWATNA JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP4 Antoni B. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 222 IM. JANA BRZECHWY
2 SP4 Piotr K. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 172 IM. PROF. STEFANA BANACHA
3 SP4 Małgorzata W. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z oddziałami integracyjnymi im. I. Sendlerowej
4 SP4 Aleksandra B. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939r.
5 SP4 Anna S. SZKOŁA PODSTAWOWA W BARCINKU
6 SP4 Paulina Dz. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP5 Aleksander R. MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA MERIDIAN
2 SP5 Karolina L. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
3 SP5 Oliwia L. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
4 SP5 Zuzanna Ł. SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM.ARMII KRAJOWEJ W SOPOCIE
4 SP5 Piotr M. SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 IM.ARMII KRAJOWEJ W SOPOCIE
5 SP5 Olga L. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
6 SP5 Michał J. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP6 Miłosz P Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bohaterów Westerplatte Myślenicach
2 SP6 Goran P. ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I GIMNAZJALNEGO W KOLBUDACH
3 SP6 Paulina G. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAMILI I JÓZEFA SPYTKÓW W MIRCU
4 SP6 Rudolf G. SZKOŁA PODSTAWOWA EDUMONTESSORI
5 SP6 Karolina K. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Władtsława Broniewskiego
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP7 Maciej P. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH 1863 R. W LUBOCHNI
2 SP7 Dominik M. SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH
3 SP7 Maciej J. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. GUSTAWA MORCINKA
4 SP7 Kamil W. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOLUSZKACH
5 SP7 Dominka M. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. M.Skłodowskiej-Curie
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 SP8 Wiktoria K. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ANTONIEGO GRABOWSKIEGO W NOWYM DWORZE
2 SP8 Julia T. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. M.Skłodowskiej-Curie
3 SP8 Mikołaj B. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAMILI I JÓZEFA SPYTKÓW W MIRCU
4 SP8 Julia K. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 368 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
5 SP8 Aleksandra Z. Szkoła Podstawowa im. ks.mjr F. Łuszczki
6 SP8 Weronika L. Szkoła Podstawowa i. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach
7 SP8 Joanna B. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. M.Skłodowskiej-Curie
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 GIM3 Konrad A. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 W TARNOWIE
2 GIM3 Szymon B. Publiczne Gimnazjum nr1 w Głogówku
3 GIM3 Piotr J. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. 18 PUŁKU UŁANÓW POMORSKICH
4 GIM3 Krzysztof B. Szkoła Podstawowa i. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach
5 GIM3 Karolina S. Szkoła Podstawowa i. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 LO1 Patrycja Sz. XLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
2 LO1 Krzysztof K. Zespół Szkół Tęcza
3 LO1 Mateusz K. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W ZDUŃSKIEJ WOLI
4 LO1 Filip F. XLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
5 LO1 Kamila M. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JOACHIMA LELEWELA W ŻELECHOWIE
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 LO2 NATALIA P II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM. ADAMA MICKIEWICZA W RACIBORZU
2 LO2 Krzysztof T. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W ZDUŃSKIEJ WOLI
3 LO2 Kamil D. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JOACHIMA LELEWELA W ŻELECHOWIE
4 LO2 Sebastian W. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 IM. KRESOWIAKÓW
Miejsce Poziom Imię Nazwisko Nazwa Szkoły
1 LO3 Kacper M. PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ
2 LO3 Kaja G. PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ
3 LO3 Dominik B. XLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
4 LO3 Magdalena S. SZKOŁA TECHNICZNA BYDGOSKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W CHOJNICACH

NAGRODY

Wszyscy Finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Certyfikaty za miejsca punktowane są gotowe do pobrania, indywidualny link dla każdego został wysłany na adres email podany przy zgłoszeniu.

Finaliści, którzy znaleźli się na podium otrzymali nagrody pieniężne. A także upominki od sponsorów.

Miejsca 4, 5, 6 i 7 nie zostały z niczym, dla nich także nasi sponsorzy przygotowali drobne upominki.

Ponadto Planeta Robotów postanowiła wyróżnić ucznia klasy trzeciej, który z etapu międzyszkolnego zdobył procentowo największą liczbę punktów, zarówno w swojej grupie wiekowej jak i w porównaniu do pozostałych grup wiekowych, zapraszając Go na organizowane przez Planetę Robotów półkolonie.

Sponsorami w I edycji konkursu matematycznego NovaMath 2019 byli:

  1. Akademia Finansów i Biznesu Vistula >>>
  2. Thames British School >>>
  3. Matematyka Innego Wymiaru >>>
  4. KK Marketing sp. z o.o. >>>
  5. Stowarzyszenie DOM GIZY >>>
  6. Planeta Robotów >>>
  7. VR Project >>>
  8. Dom Zagadek >>>

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie!